نمایش دهندگان

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

اگر صاحب اپلیکیشن، وب‌سایت، یا هر رسانه‌ی رسانه دیجیتال هستید، از طریق پلتفرم دیجی‌اد می‌توانید درآمدزایی کنید.

مزایا و امکانات دیجی اد

SDK جامع

پرداخت‌های دوره ای بر اساس نوع قرارداد

پلت فرم با امکانات کم‌نظیر

پرداخت‌های دوره ای بر اساس نوع قرارداد

گزارش دهی

ارائه گزارش های منظم، صحیح و بروز

تسویه حساب

پرداخت‌های دوره ای بر اساس نوع قرارداد

کسب درآمد از تبلیغات درون­‌برنامه‌­ای

به راحتی می­توانید از قسمت ثبت نام، عضو دیجی‌­اد شوید و نرم‌­افزار خود را در ثبت نمایید. در دیجی‌­اد الزامی به انتشار برنامه­‌هایتان در کافه بازار و مارکت­های مشابه نیست و می­توانید تنها با ثبت نرم­‌افزارهای خود در دیجی­‌اد شروع به کسب درآمد کنید. در حال حاضر دیجی‌­اد از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می­کند و برنامه‎نویسان جاوا و بیسیک ­اندروید می­توانند با افزودن کتابخانه به نرم ­افزار خود تبلیغات را نمایش دهند.

مراحل کار

کسب درآمد

دیجی­‌اد به‌­عنوان پلی میان آگهی‌­دهندگان و نمایش­‌دهندگان، این امکان را برای شما فراهم می‌­کند که تبلیغات خود را در نرم­‌افزارهای موبایلی به نمایش در آورید.

تیم مشاوره­‌ی دیجی‌­اد با توجه به نیاز و بودجه­‌ی در نظر گرفته­‌ی شما مناسب­ترین راهکار را ارائه خواهد‌نمود، که پس از توافق به مرحله­‌ی اجرا در خواهد آمد.

دانلود SDK

پس از تعیین راهکار، کمپین تبلیغاتی مناسب برای کسب و کار شما طراحی خواهد شد. این کمپین می‌­تواند به­‌صورت استفاده از تنها یک سرویس یا ترکیبی از سرویس­های قابل ارائه از سوی دیجی­‌اد باشد. هرچند این امکان در نظر گرفته شده تا بسته­‌های تبلیغاتی از سوی شما نیز تعریف شوند، اما پیشنهاد ما استفاده از خدمات مشاوره­‌ای برای تعیین بسته­‌های ترکیبی مناسب­‌تر می‌­باشد.

ثبت‌نام

پس از طراحی، می­بایست هدف­‌گذاری­‌های لازم انجام شود تا کمپین تبلیغاتی بهترین و بیشترین تأثیر را در بازار هدف مورد نظر شما داشته باشد.

با هدفمندی­‌های مختلفی که در اختیار شما قرار خواهد گرفت، می­توانید اطمینان حاصل کنید که تنها برای مخاطبان مورد نظر خود هزینه می­کنید که به این ترتیب از اتلاف بودجه تا حد زیادی جلوگیری می­شود.

دیجی‌اد SDK و API مخصوص شما را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید به‌ راحتی با هر نوع اپلیکیشنی که در اختیار دارید به آسانی SDK و API دیجی‌اد را در اپلیکیشن خود پیاده‌سازی کنید و از تبلیغات درآمد کسب کنید. هم‌چنین تیم فنی دیجی‌اد از آغاز پیاده‌سازی SDK و API با شما هستند تا با افتخار پاسخگوی سوالات یا ابهامات احتمالی شما باشند تا بدون آسیب رساندن به تجربه کاربری به بیشترین ظرفیت تبلیغاتی دست یابید و از تبلیغات بیشترین سود را کسب کنید.