ثبت نام ورود

توافقنامه

ما در دیجی اد تمام سعی خود را کرده ایم تا بتوانیم بستر مناسبی برای نمایش تبلیغات آنلاین در فضای اینترنت فراهم کنیم.
بنابراین لازم است قبل از شروع همکاری شرایط استفاده از دیجی اد را مرور کرده و به آن پایبند باشیم.

نمایش دهندگان:
1- دیجی اد به عنوان یک سایت ایرانی از قوانین جمهوری اسلامی ایران تابعیت می کند.
2- در صورتی که نمایش دهنده به هر صورتی در تعداد کلیک ها یا بخش های دیگر تقلب کند، دیجی اد می تواند برای همیشه حساب کاربر خاطی را ببندد. در این صورت تمام موجودی کاربر به نفع دیجی اد برداشته خواهد شد.
3- تشویق کاربران به کلیک روی تبلیغات با متونی مانند "برای حمایت از ما کلیک کنید" و غیره تخلف محسوب شده و با فرد خاطی مانند بند 2 از ماده 1 برخورد می شود.
4- دیجی اد می تواند با توجه به سیاست ها خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس های خود اقدام کند.
5- در صورتی که در پایان هر ماه موجودی نمایش دهنده بیش از 50 هزارتومان باشد، از طریق پایا به حساب وی منتقل می شود. مبالغ کمتر از 50000 تومان در انتهای فروردین هر سال تسویه می شود.

آگهی دهندگان:
1- دیجی اد می تواند در هر زمان اقدام به تغییر قوانین و این توفق نامه کند اما در صورت تغییر در قوانین مالی نمی تواند حساب های مالی قبلی را تغییر دهد.
2- دیجی اد می تواند با توجه به سیاست های خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس های خود اقدام کند.
3- همچنین دیجی اد عدم بروز اختلال، خطا در تشخیص کلیک ،نصب، موقعیت جغرافیایی یا قطعی در سیستم را تضمین نمی کند.
4- در کمپین های پرداخت به ازای نصب، تمام سعی ما تشخیص و تمایز میان نصب های واقعی در مقابل نصب های تکراری و غیر معتبر است. اما متاسفانه نمی توانیم هیچ گونه تعهدی به آگهی دهندگان در خصوص صحت تمامی نصب ها بدهیم.
5- نمایش تبلیغات متنی ممکن است با توجه به متفاوت بودن اندازه و چگالی صفحه های نمایش و همچنین چند بخشی بودن آن، در برخی موارد با خطا رو به رو شود.
6- تبلیغاتی که شرایط زیر را داشته باشند، قابل نمایش نیستند:
تبلیغاتی که با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین دیجی اد در تناقض است
تبلیغات با محتوای غلط و گمراه کننده
تبلیغ های حاوی تصاویر ترسناک یا دلخراش
تبلیغ هایی با ظاهر بی کیفیت و آزاردهنده
7- دیجی اد هیچ گونه مسئولیتی در قبال شعارها، مطالب و تصاویر مورد استفاده در آگهی های نمایش داده شده ندارد و این مورد مستقیما برعهده آگهی دهنده خواهد بود.
8- پس از انعقاد قرارداد مبلغ واریزی به تبلیغ دهنده مسترد نمی‌گردد.
9- در صورتی که تیزر تبلیغ توسط دیجی اد ساخته شود مالکیت معنوی اثر در اختیار طرفین خواهد بود و هریک از طرفین می‌توانند با رعایت حقوق طرف مقابل از ان اثر استفاده کنند.

خانه | ناحیه کاربری | آگهی دهندگان | نمایش دهندگان | قیمت ها | هدفمندی ها | شرایط استفاده | تماس با ما | درباره ما | ثبت شکایت