ثبت نام ورود

هدفمندی ها

Dgad Targeting

باتوجه به گستردگی فضای مجازی و تنوع کاربران آن، همواره چالش اصلی در تبلیغات آنلاین، یافتن مخاطب هدف است.
در تبلیغاتی که تنها یک قشر خاص از کاربران هدفگیری شده اند، نیاز است تا از نمایش آن در برابر کاربران غیر هدف جلوگیری شود.
اینجاست که هدفمندی ها به کمک آگهی دهنده می آید و از اتلاف بودجه وی تا حد زیادی جلوگیری می کند.

انواع هدفمندی ها

Dgad Location Targeting هدفمندی جغرافیایی
مایلید تا تبلیغاتتان در کدام شهرها نمایش داده شود؟ ممکن است محصول یا خدمت شما مربوط به کاربران ایران، خارج از ایران و یا استان های خاصی از ایران باشد. یا حتی شاید شما بخواهید براساس گویش شهرهای مختلف و یا جاذبه های توریستی هر شهر تبلیغ کنید. در این صورت می توانید از هدفمندی جغرافیایی بهره مند شوید.
Dgad Category Targeting هدفمندی موضوعی
مخطبان شما بیشتر در کدام گروه ها هستند؟ ورزش، سیاست یا سرگرمی؟ با استفاده از هدفمندی موضوعی تبلیغات شما تنها در نرم افزارهای مرتبط با کسب و کار شما نمایش داده می شوند.
Dgad Software Targeting هدفمندی نرم افزاری
فرض کنید می خواهید یک اپلیکیشن موبایل را تبلیغ کنید. در این صورت چه دلیلی دارد تا تبلیغ برای کسانی که این نرم افزار را نصب کرده اند نمایش داده شود؟ همچنین فرضا این نرم افزار در مارکت کندو وجود داشته باشد. بنابراین تبلیغ باید تنها برای کسانی نمایش داده شود که این مارکت را روی گوشی خود نصب کرده اند.
در هدفمندی نرم افزاری شما قادر خواهید بود تا نمایش تبلیغات را محدود به داشتن یا نداشتن یک نرم افزار خاص روی گوشی کاربران کنید.
Dgad Android Version Targeting هدفمندی ورژن اندروید
این هدفمندی نیز مانند هدفمندی نرم افزاری مناسب آگهی دهندگانی است که قصد دارند یک اپلیکیشن موبایل را تبلیغ کنند. به عنوان مثال حداقل ورژن اندروید نرم افزار شما (Minimum Sdk) برابر با 16 است. در این صورت شما می توانید نمایش تبلیغات را منحصر به کاربرانی کنید که ورژن اندرویدشان مساوی یا بالاتر از 16 است.
در این صفحه اطلاعات کاملی از ورژن های مختلف اندروید آورده شده است.
Dgad Operator Targeting هدفمندی اپراتور
اگر لازم می دانید تبلیغات خود را تنها به کاربرانی نمایش دهید که سیم کارت یک اپراتور خاص را دارند، می توانید از این هدفمندی بهره ببرید. فرض کنید می خواهید تبلیغ یک سایت فروش شارژ را انجام دهید که تنها شارژ ایرانسل می فروشد. با هدفمندی اپراتور می توانید تبلیغات را فقط به دارندگان سیم کارت ایرانسل نشان دهید.
Dgad Brand Targeting هدفمندی برند
این هدفمندی نیز به شما امکان نمایش تبلیغات در یک یا چند برند خاص را می دهد. به عنوان مثال ممکن است شما بخواهید کاور یک گوشی سامسونگ را تبلیغ کنید. در این صورت می توانید از هدفمندی برند استفاده کنید.
Dgad Time Targeting هدفمندی زمانی
ممکن است تبلیغ شما تنها مربوط به بخشی از ساعات شبانه روز باشد. هدفمندی زمانی این امکان را فراهم می کند تا نمایش تبلیغات را در برخی از ساعات به طور خودکار متوقف کنید.
خانه | ناحیه کاربری | آگهی دهندگان | نمایش دهندگان | قیمت ها | هدفمندی ها | شرایط استفاده | تماس با ما | درباره ما | ثبت شکایت