آگهی‌دهنده:  هر شخص حقیقی یا حقوقی که درخواست و اقدام به نمایش آگهی در رسانه‌های همکار عضو دیجی‌اد نموده و یا از طریق پلتفرم دیجی‌اد کمپین تبلیغاتی بسازد.

نمایش‌دهنده:  هر شخص حقیقی یا حقوقی که پس از ثبت‌نام در پلت‌فرم دیجی‌اد، کدهای آن را در رسانه‌ی آنلاین خود قرار می دهد و از این راه کسب درآمد می‌نماید.

کاربر: هر شخص حقیقی یا حقوقی که از خدمات دیجی‌اد استفاده می‌کند.

کمپین تبلیغاتی:  به مجموعه‌ای از تبلیغات آنلاین گفته می‌شود که دارای بودجه‌ای مشخص بوده و در زمان مشخصی برای هدف تبلیغاتی توافق شده هزینه می‌گردد.

حساب کاربری:  مجموعه‌ای از اطلاعات‌ شخصی، مالی (صورت‌حساب) و فنی (تنظیمات کمپین) که توسط آگهی‌دهندگان و نمایش‌دهندگان مدیریت می‌گردد.

ثبت‌نام در پلت فرم دیجی‌اد ، به معنی پذیرش همه‌ی قوانین و ضوابط مندرج می‌باشد.

دیجی‌اد  به‌عنوان یک سایت ایرانی از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند و تمامی قوانین مربوط جرائم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک در آن لازم‌الاجرا است.

کلیه اطلاعات مالی و غیرمالی نمایش‌دهندگان، تبلیغ‌دهندگان و کاربران (به جز مواردی که خودشان تقاضا می‌نمایند) محرمانه است و دیجی‌اد ضمانت می‌کند اصول رازداری و حرفه‌ای را در مورد این اطلاعات رعایت کرده و به هیچ دلیلی (به‌جز حکم دادگاه)، آن‌ها را در اختیار هیچ فرد یا سازمانی قرار ندهد.

دیجی‌اد می‌تواند با توجه به شرایط ارزی کشور و یا به تشخیص تیم فنی و حقوقی خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس‌های خود اقدام کند.

هرگونه اختلاف نظر راجع به تفسیر، نقض و اجرای مفاد این تفاهم نامه، در صورت عدم حل مسالمت‌آمیز، هر یک از  طرفین می‌توانند از طریق مراجعه به نهادهای قضائی مستقر در تهران- منطقه ۲ موضوع را  پیگیری نموده و رأی صادره توسط مراجع قانونی قابل اجراست.

آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است، و تضمین می‌کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.  شایان ذکر است که مسئولیت قانونی کاربری در پلت‌فرم متوجه به خود شما است و مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و سازمان‌های دیگر نیستید.

این سامانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال سواستفاده احتمالی از برندها و اسامی تجاری و دامین (امثالهم) اشخاص ثالث را نخواهد داشت و اکیده توجه کلیه صاحبان کسب و کارهای اینترنتی را به رعایت قوانین و آیین‌نامه های مربوطه جلب می نماید.

نمایش تبلیغ‌ها در محیط‌های پیشنهادی نمایش‌دهندگان، زمانی میسر می‌گردد که تغییرات لازم طبق راهنمایی‌های فنی اعلام شده توسط دیجی‌اد در زیرساخت رسانه‌های دیجیتال نمایش‌دهندگان اعمال شده باشد.

اپلیکیشن ارئه شده، حتما باید در یکی از مارکت های معتبر و شناخته شده، ثبت و به تایید رسیده باشد.

نمایش‌دهندگان متعهد می‌گردند که در تدوین و انتشار کلیه مطالب خود، قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند و درج هر نوع محتوای غیر متعارف مانند آموزش هک و کرک، توهین به شخصیت‌ها، سازمان‌ها و نهادهای رسمی دولتی و غیردولتی و … موجب غیر فعال شدن حساب کاربری و جبران خسارت وارده خواهد شد.

دیجی‌اد حق دارد درصورت مشاهده هرگونه تخلف از سمت نمایش‌دهندگانی که حقوق کاربر و یا تبلیغ‌دهنده را پایمال می‌نمایند، حساب کاربری شخص متخلف را موقتاً مسدود و از واریز وجه به حساب وی جلوگیری کند و تا زمانی‌که که دلیل موجهی از سوی فرد خاطی ارائه نشود حساب کاربری غیر فعال خواهد ماند.

موارد تخلف:

  • هرگونه تشویق و ترغیب کاربران به کلیک یا نصب
  • هرگونه دخل و تصرف در اندازه و کدهای نمایش آگهی‌های ارائه شده توسط دیجی‌اد
  • نمایش تبلیغات در صفحات به شکل شناور و یا در صفحات خالی و بدون محتوا
  • هر گونه استفاده از pop-up برای جذب مخاطب

 

کلیه نمایش‌دهندگان و صاحبان رسانه موظفند برای دریافت درآمد خود، گزارش موجود در پلت‌فرم را بررسی کرده و درخواست تسویه حساب را ثبت نمایند. پرداخت درآمدها به صورت ماهیانه بوده و طی حداکثر هفت روز کاری از ابتدای ماه به ‌حساب نمایش‌دهندگان واریز خواهد شد.

مسئولیت وارد نمودن شماره شبای نادرست بر عهده صاحب رسانه است. هم‌چنین اعتبارهای کمتر از پنجاه هزار تومان نیز در پایان هرسال مالی تسویه می‌شوند.

همکاری با نمایش‌دهندگان برای نمایش تبلیغات به معنی تأیید آن‌ها نیست و دیجی‌اد در قبال محصولات و محتواهای موجود در برنامه‌های صاحبان رسانه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی مربوط به یک تبلیغ، متعلق به تبلیغ‌دهنده است و نمایش‌دهنده حقی نسبت به آن ندارد.

قبل از نمایش هر تبلیغی، باید هویت شخص حقیقی یا حقوقی که تبلیغات به نفع او انجام می گیرد، روشن و صریح قید گردد.

تبلیغاتی که به هر عنوان با مصادیق و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران منافات داشته باشند (مانند سایت‌های شرط‌بندی، سایت‌های ارسال پیام‌های انبوه Spam) امکان و اجازه نشر نخواهند داشت.

در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضایی کشور، دیجی‌اد حق دارد راساْ نسبت به توقف نمایش تبلیغ مورد نظر اقدام نماید، بدیهی است مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از طرح دعوی در مراجع قضایی و یا خسارت‌های احتمالی وارد شده به نمایش‌دهنده متوجه تبلیغ‌دهنده خواهد بود.

دیجی‌اد می‌تواند بر اساس شرایط جاری کشور و وضعیت اقتصادی حاکم، قیمت‌ها را مطابق تعرفه‌های خود تغییر دهد که این موضوع حتماً از طریق سایت و پلت‌فرم اطلاع‌رسانی خواهد شد.

تبلیغ‌دهنده در صورت صلاحدید می‌تواند نسبت به توقف کمپین درخواست خود را ۲۴ ساعت زودتر اعلام نماید. دیجی‌اد پس از دریافت درخواست، ضمن هماهنگی با ناشران داخلی و خارجی نسبت به توقف کمپین اقدام خواهد کرد.

با توجه به قوانین مالیاتی کشور، مالیات بر ارزش افزوده (در حال حاضر ۹ درصد) به مبلغ پرداختی آگهی‌دهنده برای شارژ کمپین تعلق و جهت واریز به سازمان امور مالیاتی کشور منظور می‌گردد.